Alfa in

navigacealfain.eu: Úvod » Kariéra

Kariéra

21/2

Firma hledá nové zaměstnance

VÝVOJOVÝ TECHNIK - ELEKTRO/PROGRAMÁTOR

Náplň práce
Vývoj svařovacích strojů především řízení – návrh HW a SW
Programování v C++
Spolupráce na vývoji měřících systémů pro svařování
Testování svařovacích strojů a uvádění do výroby

Vzdělání a znalosti
VŠ elektrotechnické vzdělání
znalost elektroniky, mikropočítačové techniky
zkušenosti s návrhem DPS a s programováním

Jazyky
Znalost angličtina výhodou

PC
Práce v C++, Word, Excel, Outlook,
Eagle nebo jiný software pro navrhování DPS
Řidičský průkaz B
Praxe v oboru
min 3 roky

Vlastnosti
samostatnost, schopnost “dotahovat věci do konce“
zodpovědnost
komunikativnost
připravenost učit se
schopnost práce s technickou dokumentací
schopnost pracovat v týmu
nekonfliktnost

Nabízíme dobré pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení, možnost penzijního připojištění, zajištěné závodní stravování.

Platové ohodnocení
Od 25000,-  do 35000,-Kč hrubého měsíčně

Nástupní plat
Od 20000,-Kč hrubého měsíčně

KONSTRUKTÉR - TECHNOLOG

Náplň práce
Návrh konstrukce svařovacích strojů
Návrh konstrukčních a technologických řešení pro robotizovaná a automatizovaná pracoviště v oblasti svařování a plazmového řezání
Zpracovávání technické výrobní a technologické dokumentace.

Vzdělání
SŠ s maturitou nebo VŠ strojírenského směru

Jazyky
angličtina

PC
Práce v 3D CAD (SolidEdge), Word, Excel, Outlook, IS HELIOS

min 3 roky

Vlastnosti
Samostatnost, schopnost “dotahovat věci do konce“
komunikativnost, kreativita,

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: slamova@alfain.eu nebo volejte na tel. 568 840 009 Ing. Vlasta Slámová.

ČeskyČesky EnglishEnglish
ALFA IN a.s.
Nová Ves 74, Okříšky, CZ

info@alfain.eu

tel. +420 568 840 009